Duyurular

Mobil Sitemiz Yayına Girmiştir!

Büyük özverilerle yürüttüğümüz çalışmalara ek olarak, sitemizin bir de mobil versiyonunu oluşturma muvaffakiyeti göstermiş bulunmaktayız. Yayına başladığımız ilk günden bu yana bilişim sektörünün mobil sahasında yapmış olduğu yenilikler çoğalmaya başlayınca, bu eklemenin okuyucularımız için de yararlı olacağını düşündük. Bilindiği gibi internet 1993 yılında ülkemizde kullanılmaya başlanmıştır. Bununla beraber yaygınlaşması da ancak milenyum ile birlikte mümkün olabildi. İnternetin her eve girmesi ise, akıllı cep telefonlarının üretilmesi ile mümkün olmuştur. İşte, biz de bunun önemini görerek sitemizin mobil versiyonunu sizler için hazırladık.

Herhangi ek bir işlem yapmanıza gerek olmadan cep telefonu ya da tabletlerinizden sitemize giriş yaptığınızda sizi, sitemizin mobil versiyonu karşılayacaktır. Oldukça basit bir kullanıma sahip olan mobil görünüm, aynı zamanda sâdeliği ile de ön plana çıkmaktadır. Böylece evde, okulda, işte ve toplu taşıma araçları gibi muhtelif mekânlarda sitemizi rahatlıkla ziyaret edebileceksiniz. Ancak sitenin masaüstü versiyonunu görüntülemek isteyenler de, mobil sitenin en üst ve en alt bölümlerindeki linklerle isteklerini gerçekleştirebileceklerdir. Şunu ifâde edelim ki bu linklere tıkladıktan sonra tekrar mobil versiyona dönmek isterseniz, yine en aşağıdaki link yardımıyla isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak yılbaşının yaklaşmakta olduğunu hatırlatmak isteriz. Bundan dolayı da sitemizde sizlere küçük bir sürpriz hazırladık. Yılbaşına kadar, sitemizde karlar yağacak! Buna ek olarak, yan bölümde takvim uygulamasını da aktifleştirmiş bulunmaktayız. Böylece yazıların gün bazında filtrelemesini yapabilirsiniz.

Mobil Sitemiz Yayına Girmiştir!

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı